كول مب
دستگاه ورزشی توتال کور Total Core

دستگاه ورزشی توتال کور Total Core


روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال: خوزستان - اهواز
نمودار قیمت قیمت برای شما: 110,000 تومان

معرفی محصول:

توضيحات بيشتر در مورد محصول "دستگاه ورزشی توتال کور Total Core" :

دستگاه توتال کور اصل سری جدید با فنر فلزی (با دوام) + توپ ورزشی + تلمبه + DVD آموزشی

دستگاه توتال کور همراه با توپ و تلمبه با فنر فلزی ، توتال کور بادوام است و مقاومت بالایی نیز دارد توتال کور های برخی دیگر از فروشگاه ها از جنس کش می باشند و با گذشت زمان خاصیت خود را از دست می دهند و خراب می شوند. توتال کور جدید با فنر فلزی دستگاهی فوق العاده است. نشیمنگاه توتال کور ها از ابر و چرم است همانند صندلی اداری ها و چرخ های دستگاه های جدید نسبت به مدل های قدیمی تر عمر بیشتری دارند


ویژگی های دستگاه توتال کور:
توتال کورفضای کمی را اشغال می کند پس از استفاده می توانید به راحتی آن را تا کنید.
به راحتی توتال کور شکم را کوچک می کند.
دارای لوازم جانبی می باشد
با توتال کور می توانید در منزل به اندام ایده آل خودتان برسید.
با روزی 10 دقیقه و درعرض 10 روز تفاوت را در بدن خودتان احساس کنید.
داخل جعبه توتال کور چه چیزهایی وجود دارد؟
دستگاه توتال کور
دی وی دی آموزشی استفاده از دستگاه
یک جفت فنر فلزی
تلمبه مخصوص باد کردن توپ و یک عدد توپ
یکی از بهترین حرکت ها برای تناسب اندام و آب کردن شکم ورزش درازنشست می باشد با این دستگاه درازنشست را با آرامش انجام دهید بدون این که به ستون فقرات خودتان فشاری را وارد کنید .
بدن قوی کیفیت زندگی شما را افزایش می دهد ورزش درازنشست باعث تقویت قسمت های مرکزی بدن فرد می شود.
برای انجام این تمرین نیاز نیست هزینه کنید و هرجایی می توانید آن را انجام دهید اما برای این که به بدنتان آسیبی را وارد نکنید بهتر است که این تمرین را درحالت مناسب انجام دهید.


طریقه انجام صحیح درازنشست

1- در ابتدا به پشت دراز بکشید سپس زانوهایتان را خم کنید به طوری که کف پاهایتان روی زمین قرار بگیرد دقت داشته باشید که زمین سفت نباشد زیرا باعث درد درناحیه کمرتان خواهد شد بنابراین یک زیرانداز نرم ویا روی فرش این حرکت را انجام دهید. هم چنین می توانید این ورزش را روی یک جیم بال یا توپ بدنسازی نیز انجام دهید.
2- دراین مرحله دست هایتان را به صورت علامت ضربدر برروی سینه تان قرار دهید دست چپ را برروی سینه راست و دست راست را برروی سینه چپ بگذارید روش دیگر این است که دستانتان را پشت گوشتان ببرید . دقت کنید که دستان خود را پشت سرتان قلاب نکنید زیرا در این حالت به گردنتان فشار وارد می کند.
3- سرتان را بالا بیاورید وتا زانوهایتان بلند کنید به طوری که فقط باسن و کف پاهایتان روی زمین باقی بمانند حرکات دراز نشست را به آرامی انجام دهید .
بسیاری از افراد به دلیل گرفتار بودن نمی توانند به باشگاه های بدنسازی بروند البته حق هم دارند. مشغله های خانوادگی ، کاری، ترافیک و .. باعث می شود فرد فرصت رفتن به باشگاه را نداشته باشد اگر می خواهید تناسب اندام داشته باشید و فرصت رفتن به باشگاه را ندارید از همین امروز در منزل خودتان ورزش کنید روزانه با چند حرکت ساده تناسب اندام خودتان را حفظ کنید.
با ورزش منظم به آرامش بیشتری می رسید اگر کارمند هستید با انجام چند حرکت می توانید سرحال تر شوید و استرس ناشی از کارتان را کاهش دهید.
یکی از ورزش های ساده ای که حتی در دوران مدرسه هم انجام می دادیم ورزش درازنشست می باشد. این ورزش با تحریک سیستم گوارش باعث تقویت عضلات شکم می شود.
افرادی که گودی کمر دارند باید کمر خودشان را به زمین فشار دهند به این ترتیب کمردرد شما کمتر خواهد شد.
اگر این ورزش را به درستی انجام ندهید به گردن شما فشار وارد می شود . با انجام این حرکت ورزشی به کمر خودتان فرم دهید.
برروی زمین دراز بکشید پاهایتان را نیز روی زمین قرار دهید و دست هایتان را در امتداد شانه هایتان باز کنید سپس پای راستتان را از زمین بلند کنید و به داخل شکم ببرید پای چپ ثابت است پای راست را به سمت دست چپ خود برده و با دست چپ آن را نگه دارید . بعد از انجام این مراحل برروی کمر برگردید وپای خودتان را بعد از گرفتن درشکم راست کنید و کنار پای چپ قرار دهید همین عمل را با پای چپتان انجام دهید . با انجام این حرکت ساده بعد از مدت زمان کوتاهی فرم شکمتان دچار تغییر خواهد شد و سایز کمرتان نیز کوچکتر می شود.


http://www.clnk.ir/u0
دستگاه ورزشی توتال کور Total Core
دستگاه ورزشی توتال کور Total Core
دستگاه ورزشی توتال کور Total Core
محصول: دستگاه ورزشی توتال کور Total Core
تاریخ به روزرسانی: 1394/10/20
وزن بسته بندی: 500 گرم
قیمت: 110,000 تومان
فروشنده: هميشه بهار
تلفن فروشنده: 09359689439
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره دستگاه ورزشی توتال کور Total Core نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: دستگاه ، ورزشی ، توتال ، کور ، Total ، Core ، دستگاه ورزشی ، توتال کور ، Total Core
پشتیبانی: هميشه بهار
09359689439
پشتیبانی