كول مب
طرح توجیهی تولید شکلات و شیره خرما

طرح توجیهی تولید شکلات و شیره خرما


روش ارسال: دانلود فایل
حجم فایل: 66 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 3,500 تومان

معرفی محصول:
توضیحات:
شکلات یکی از شیرینی های پر طرفدار در بین مردم جهان می باشد.این محصول از ویژگی های جالبی برخوردار است

چرا که در دمای اتاق به حالت جامد می‌باشد اما به محض قرار گرفتن در دهان ذوب می‌گردد، دلیل این خاصیت وجود نوعی چربی در ترکیب شکلات است که کره کاکائو نامیده می‌شود. کره کاکائو در دمای زیر ۲۵ درجه سانتیگراد جامد است و به هنگام تهیه شکلات با کاکائو و شکر ترکیب می‌شوند. نقطه ذوب این چربی تقریباً برابر با دمای بدن است و به همین دلیل هنگامی که با سایر اجزاء تشکیل دهنده شکلات مخلوط می‌شود باعث می‌گردد که ترکیب جدیدی به محض قرار گرفتن در درجه حرارت دهان تبدیل به یک مایع نرم و مطبوع شود. علاوه بر این شکلات دارای طعم بسیار دلچسب و شیرین است که اکثر مردم آنرا می‌پسندند. نکته جالب توجه اینست که در ابتدا شکلات تنها به صورت یک نوشیدنی پر چربی و نامطلوب مصرف می‌شود ولی به مرور تا حد چشمگیری توسعه و گسترش یافت که شاید این خود یکی از رموز تاریخ ‌باشد.
در این گزارش طرح تولید انواع شکلات و شکلات شیره خرما مورد بررسی قرار گرفته است. طرحی که به منظور تولید شکلات مغزدار از نوع شکلات شیره خرما به عنوان محصول اصلی و شکلات تخته‌ای به عنوان محصول فرعی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

طرح توجیهی تولید شکلات و شیره خرما
طرح توجیهی تولید شکلات و شیره خرما
طرح توجیهی تولید شکلات و شیره خرما
محصول: طرح توجیهی تولید شکلات و شیره خرما
تاریخ به روزرسانی: 1394/4/5
قیمت: 3,500 تومان
حجم فایل: 66 کیلوبایت
فروشنده: می شاپ2
تلفن فروشنده: 09355665521
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره طرح توجیهی تولید شکلات و شیره خرما نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: تولید شکلات و شیره خرما، طرح توجیهی تولید خرما، طرح کارافرینی تولید خرما، پروزه کارافرینی تولید شیره خرما، پروزه، کاافرینی، شیره خرما
پشتیبانی: می شاپ2
09355665521
پشتیبانی