كول مب
دانلود طرح توجیهی تولید و بسته بندی چای

دانلود طرح توجیهی تولید و بسته بندی چای


روش ارسال: دانلود فایل
حجم فایل: 109 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 5,000 تومان

معرفی محصول:
توضیحات:
چای به فعالیت های فکری و مغزی کمک می کند، مجاری بدن را باز می کند و به اصلاح مفتح است، به هاضمه کمک می کند و آن را تقویت می کند، نفخ را از بین می برد و درجه حرارت بدن را تنظیم می کند. دم کرده آن برای شست و شوی چشم به عنوان محلول ضد عفونی کننده قابض است.
چای صاف کننده خون و درخشان کننده رنگ چشم و برای خفقان و بیماری های قلب و انتصاب نفس و رفع غم، یرقان، استسقاء بواسیر وبند آمدن مکرر ادرار نافع است.
چای فعالیت عوامل سرطان زا را خنثی می کند و فشار خون وکلسترول زیاد را کاهش می دهد. به عنوان ضد ویروس عمل می کند و همچنین به عنوان یک مایع شست و شوی دهان و ضد کرم خوردگی و فساد دندان می باشد. دارای نیروی است که پیشرفت تصلب شرائین وتقویت عروق موبیین را به تاخیر می اندازد وباعث رقیق کردن خون و فشار آن می شود.

توجه:
این طرح  توجیهی (Business Plan) که در قالب فایل WORD عرضه می شود، شامل ۵۹ صفحه توضیح درباره کسب و کار تولید و بسته بندی چای و فرآورده های آن، معرفی محصول و روش تولید آن، استانداردهای مربوطه، کالاهای جایگزین، اطلاعات مربوط به صادرات و واردات محصول، کاربردها، بازارهای داخلی و خارجی، عرضه کنندگان، وضعیت تقاضا در بازار، برآورد نیروی انسانی و همچنین جداول متعددی از اعداد و ارقام آماری مورد نیاز برای بررسی توجیه فنی و اقتصادی راه اندازی این کسب و کار جدید می باشد. ضمناً توجه داشته باشید که به دلیل این که این طرح ها صرفاً به منظور آشنایی با روش نوشتن طرح توجیهی (پروژه کارآفرینی) ارائه می شود، ممکن است اعداد و ارقام ذکر شده در طرح، دقیق و بر اساس اطلاعات روز نبوده و نیاز به بررسی و اصلاح داشته باشند.

نوع فایل :ورد
تعداد صفحات:۵۹ صفحه

دانلود طرح توجیهی تولید و بسته بندی چای
دانلود طرح توجیهی تولید و بسته بندی چای
دانلود طرح توجیهی تولید و بسته بندی چای
محصول: دانلود طرح توجیهی تولید و بسته بندی چای
تاریخ به روزرسانی: 1394/4/5
قیمت: 5,000 تومان
حجم فایل: 109 کیلوبایت
فروشنده: می شاپ2
تلفن فروشنده: 09355665521
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره دانلود طرح توجیهی تولید و بسته بندی چای نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: طرح توجیهی، طرح توجیهی تولید چای، پروژه کارآفرینی تولید چای، بسته بندی چای، پروزه کارافرینی چای، چای، طرج کارافرینی بسته بندی چای
پشتیبانی: می شاپ2
09355665521
پشتیبانی