كول مب
بهبود روابط عاطفی همسران: ونوس و  مریخ در اتاق خواب

بهبود روابط عاطفی همسران: ونوس و مریخ در اتاق خواب


وضعیت:
روش ارسال: دانلود فایل
حجم فایل: 2,041 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت: -

معرفی محصول:
مقدمه:
زن و شوهر خسته هستند. بچه هایشان بدخوابند. از زیاد شدن وزنشان ناراحت هستند. به دلیل فشار کاری استرس زیادی را تحمل می کنند و وقت خالی ندارند.
 دلایل بسیاری مانند اینها ممکن است باعث شود رابطه زناشویی همسران، سرد شود و به جای برقراری رابطه، بخوابند یا تلویزیون تماشا کنند.
این در حالی است که رابطه زناشویی سالم، بخشی ضروری از یک رابطه صمیمی میان همسران است. نادیده گرفتن آن، ممکن است باعث سرد شدن روابط بین آنها شود.
راهی که یک زوج برای بهبود بخشیدن به رابطه‌شان انتخاب می‌کنند با برخی کارهای بدیهی اما مهم باید آغاز شود. گرچه ممکن است به نظر برسد این قواعد بسیار ساده هستند اما برای بهبود صمیمیت حیاتی‌اند.
دکتر جان گری، نویسنده کتاب « زنان ونوسی و مردان مریخی»، تفاوت های بنیادی زن و مرد را بررسی کرده و در کتاب معروفش، این تفاوت ها را مطرح کرده است. آن کتاب در سراسر دنیا، کتاب مرجع آموزش روابط زناشویی است.
اینک نویسنده همان کتاب در کتاب دیگری تحت عنوان «زنان ونوسی و مردان مریخی در اتاق خواب» به ارائه پیشنهاداتی برای بهبود رابطه زناشویی پرداخته است.
دکتر جان گری در این اثر توضیح می‌دهد که چگونه با استفاده از مهارت‌های ارتباطی، می‌توان آتش عشق و نشاط رابطه متعهدانه جنسی را حفظ کرد. خوانندگان با مطالعه این کتاب درمی‌یابند که چگونه با شناخت تفاوت‌های زنان و مردان و تلاش برای هماهنگ شدن می‌توان لذت بیشتری از زندگی برد.
 این کتاب گزیده ای از سخنرانی های دکتر جان گری در مورد روابط بین زوج ها و عوامل پایداری روابط مثبت آنان است.
در ادامه این مقدمه، پس از اینکه 18 فواید رابطه جنسی  را برشمردیم، به اولین بخش از کتاب یعنی نیازهای جنسی خواهیم پرداخت .
بهبود روابط عاطفی همسران: ونوس و  مریخ در اتاق خواب
بهبود روابط عاطفی همسران: ونوس و  مریخ در اتاق خواب
بهبود روابط عاطفی همسران: ونوس و  مریخ در اتاق خواب
محصول: بهبود روابط عاطفی همسران: ونوس و مریخ در اتاق خواب
تاریخ به روزرسانی: 1396/9/10
حجم فایل: 2,041 کیلوبایت
فروشنده: کسب20
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره بهبود روابط عاطفی همسران: ونوس و مریخ در اتاق خواب نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: بهبود روابط عاطفی، همسران، ونوس، مریخ ، اتاق خواب، جنسی، زن، مرد، زناشویی، ازدواج