كول مب
میلیونر شدن در جوانی یک امکان حقیقی است / معرفی کتابی از مت موریس

میلیونر شدن در جوانی یک امکان حقیقی است / معرفی کتابی از مت موریس

ویرایش: 1394/8/21
نویسنده: jahan671

تاکنون تصور کرده‌اید چه احساسی خواهید داشت در حالی که در ساحل نشسته‌اید، درآمد عالی کسب می‌کنید و از زندگی لذت می‌برید؟ در کتاب میلیونر شدن در جوانی می‌آموزید چرا این دیگر یک خیال واهی نیست بلکه یک امکان حقیقی است.

سهولت روزافزون در دنیای تجارت و پدید آمدن اینترنت، ایجاد کسب‌وکار در هر نقطه از جهان را برای همگان امکان‌پذیر کرده است.
اگر سوار بر قایق در جزایر بالی یا سوار بر کشتی تفریحی در آلاسکا باشید، اینترنت این امکان را به شما می‌دهد که در همان حال، محصولات و خدمات خود را به میلیون‌ها مشتری در سراسر جهان عرضه کنید.

امروزه کسب پول به سادگی یک کلیک است و دیگر نیازی به آجر و ملات و… نیست. کتاب “میلیونر شدن در جوانی” به شما نشان می‌دهد چگونه در این روند رو به رشد، سرمایه‌گذاری کنید و این افسانه که کسب میلیون‌ها دلار مستلزم سرمایه‌گذاری‌های عظیم، سال‌ها تجربه یا ساعت‌ها کار در دفتری بی‌روح و کسل‌کننده است را از ذهن می‌زداید.

آموزش کسب درآمد - میلیونر شدن در جوانی

در این کتاب، مت موریس، تدابیری را به شما نشان می‌دهد که خود وی در جوانی به بکارگیری آنها از بدهی 30 هزاردلاری خلاص شده و طی فقط چندسال، به ثروت حیرت آور 20 میلیون دلاری دست پیدا کرده است.

دیدگاه‌های مت، حاصل سال‌ها مطالعه متمرکز، خواندن صدها کتاب و شرکت در شماری از سمینارها و سخنرانی‌هاست. وقتی مت درباره میلیون‌ها دلار و تبدیل شدن به یک میلیونر سخن می‌گوید، نه تنها درباره پول صحبت می‌کند بلکه از همه ما می‌خواهد ظرفیت نامحدودی که در وجودمان نهفته است را بشناسیم و به نتایجی فراتر از حد تصورمان دست یابیم.

کتاب میلیونر شدن در جوانی، به گونه‌ای طراحی شده که به شما آموزش دهد چگونه زندگی خود را پسرفت ناپذیر کنید. هر فصل از کتاب، دیدگاه شما را نسبت به خودتان گسترش خواهد داد و راهکارهای عمل‌گرایانه و اثبات‌شده‌ای را در اختیارتان می‌گذارد تا با به کارگیری آنها، میلیونری که در وجودتان نهفته و منتظر تلنگر شماست را متجلی سازد.

رویای شما چیست؟ شما با سرمایه‌گذاری روی خودتان و استفاده از کتاب میلیونر شدن در جوانی به عنوان جاده‌ای برای رسیدن به رویای‌تان، گام بسیار مهمی را برداشته‌اید. سطح بعدی زندگی شما منتظرتان است، دنیا منتظرتان است.منبع:

http://maxclick.ir/687/unemployed-millionaire-matt-morris/

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره میلیونر شدن در جوانی یک امکان حقیقی است / معرفی کتابی از مت موریس نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: چطور میلیونر شوید ، میلیونر شدن ، ثروت میلیونی ، کتاب راهنمای ثروتمند شدن ، کسب پول و ثروت ، پول دار شدن ، مت موریس ، معرفی کتاب