كول مب
نظر تنابنده درباره تولید «پایتخت5»

نظر تنابنده درباره تولید «پایتخت5»

ویرایش: 1394/4/20
نویسنده: emkala.tk
بازیگر نقش نقی معمولی گفت: سریال «پایتخت» همچنان ظرفیت دراماتیکی برای ادامه دار شدن را دارد و در صورت اصرار مردم و حمایت سازمان می توان به تولید «پایتخت۵» امیدوار بود.

محسن تنابنده بازیگر و سرپرست نویسندگان سریال «پایتخت» گفت: مخاطب فقط اثر را در قاب تلویزیون می‌بییند و توقع دارد تا با اثری با کیفیت روبرو شود. او مسئولیتی در قبال محدودیت‌ها و فشار کاری ما ندارد و ما مسئولیم در هر شرایط به خواسته و نیاز مخاطب پاسخ شایسته بدهیم. به همین دلیل هدف ما جلب نظر مردم است نه منتقدان.

تنابنده با گلایه از برخی منتقدان افزود: ساخت یک مجموعه تلویزیونی که بتواند به سلائق متنوع و مختلف مخاطب پاسخ دهد کار دشواری است و سریال «پایتخت» همین که به سری چهارم خود رسیده یعنی تا حدزیادی در این زمینه موفق بوده و نتایج نظر سنجی سازمان نیز موکد همین معناست. اما متاسفانه برخی از منتقدان بدون شناخت از فرایند سریال سازی و دشواری‌های آن و علی رغم استقبال بالای مردم از پایتخت آن را مورد بی‌مهری قرار می‌دهند.

بازیگر نقی معمولی ادامه داد: قطعا «پایتخت 4» واجد ضعف و کاستی هایست که متاثر از زمان محدود و فشردگی که در تولید داشتیم بود و متاسفانه فقدان یک برنامه ریزی دقیق و عدم فرصت کافی در تولید مجموعه های نمایشی موجب شتابزدگی و افت کیفیت می شود که این معضل دامنگیر بسیاری از مجموعه های تلویزیونی بوده که باید راه حلی جدی برای آن پیدا کرد.

به گفته تنابنده سریال «پایتخت» همچنان ظرفیت دراماتیکی برای ادامه دار شدن را دارد و در صورت اصرار مردم و حمایت سازمان می توان به تولید «پایتخت5» امیدوار بود.


منبع:

http://news.iranema.ir/news/4457888/640/1394-04-16 15:15:54/4818

امتیاز دهی به مقالهنظر تنابنده درباره تولید «پایتخت5»
نظر تنابنده درباره تولید «پایتخت5»
نظرات   (4 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


مسعود میرانی (23:10   1394/4/26)

با سلام
احسنت به شما خانم صادقی من هم موافقم و اصلا به این موضوع فکر نکرده بودم که ممکنه بخواهند ماجرای ارسطو رو برای رحمت تکرار کنند چون اونوقت تکراری میشه و دیگه جذاب نخواهد بود. باتشکر کد: 6خدیجه صادقی (15:30   1394/4/26)

باسلام
اگه قراره قسمت 5 ساخته بشود ماجرای ارسطو برای رحمت اتفاق نیفته کد: 4مسعود میرانی (22:33   1394/4/22)

با سلام
بنده هم با نظر شما موافقم و امیدوارم که هرکاری که انجام میشود به بهترین نحو و با بالاترین بازدهی انجام پذیرد کد: 3اسماعیل ال حکمت (15:01   1394/4/22)

به نظر من با تحقیق ومشورت ودقت بیشترمیتوان موارد سازنده ومفیدراافزایش ومواردغیرسازنده راکاهش داد. کد: 1


 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره نظر تنابنده درباره تولید «پایتخت5» نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: پایتخت ، مجموعه پایتخت ، مجموعه پایتخت 4 ، پایتخت 5 ، تولید پایتخت 5 ، محسن تنابنده ، نقی معمولی ،