كول مب
خون آشام واقعی ( ملکه خون آشام )

خون آشام واقعی ( ملکه خون آشام )

ویرایش: 1394/2/31
نویسنده: ahwazcyber


خون‌آشام‌ها‌ی واقعی؛ ملکه خونخوار

این داستانی تکان‌دهنده و واقعی از بزرگ‌ترین خونخوار تاریخ است.

«کنتس الیزابت باثوری» موسوم به ملکه خونخوار د ر سال 1560 میلادی در خاندان سلطنتی مجارستان متولد شد.

وی در حادثه‌ای کاملاً اتفاقی به علاقه شدید خود به خوردن خون انسان پی برد. یکی از کنیزان الیزابت در حال شانه‌ کردن موهای وی با شانه‌ای سنگی بود که ناگاه کنتس در آینه متوجه یک چین در چهره خود شد. وی از خشم شانه سنگی را به کنیز کوبید و خون از بدن دخترک جاری شد. الیزابت ساعتی بعد خود را در حالتی یافت که جسد بی‌جان کنیز را در دستانش نگاه داشته و مشغول خوردن خون کنیز بیچاره بود. الیزابت در آن زمان احساس نشاط عجیبی در خود کرد.
الیزابت که از پیر شدن وحشت داشت به این باور رسیده بود که حمام خون و همچنین نوشیدن آن راز حفظ جوانی است. او در طی 25 سال از خون 600 کنیز خود تغذیه کرد و درنهایت آن‌ها را به قتل رسانید.
در سال 1596 میلادی شایعاتی از ناپدید شدن دختران در میان مردم مجارستان شنیده می‌شد. در آن زمان ملکه به همراه سه دختر خود به نام‌های آنا، آُرسیکا و کِیت و فرزندِ پسری (آندراس) که در شکم داشت در قلعه اکتیس زندگی می‌کرد.
نوشته‌های تاریخی نشان می‌دهد که در همان ‌سال‌ها شایعاتی از کشتار دختران بین 10 تا 14 سال توسط کنتس و دختر بزرگش آنا در تمامی مجارستان زمزمه می‌شد.
این جنایت‌ها تا صدور دستور پادشاه مجارستان، ماتیاس دوم، به تصرف قلعه اکتیس در دسامبر سال 1610 میلادی ادامه داشت. پس از تصرف قلعه توسط سربازان شاه حدود 100 جسد کشف گردید.
پس از آشکار شدن حقایق هم‌دستان ملکه اعلام کردند که ملکه و دخترش به آن‌ها آموزش دادند که چگونه این کودکان را شکنجه داده و خون آن‌ها را خارج کنند.
این کودکان بخت برگشته با وسایلی مانند شلاق، چماق و آهن داغ شکنجه شده و درنهایت با شکاف‌هایی بر بدن آن‌ها خونشان تا سرحد امکان از بدنشان خارج می‌شد. همچنین کنتس بخش‌هایی از بدن شکار شدگان خود را می‌خورده است.
به درخواست مردمان معترض به کشتارهای وحشیانه کنتس، تمام فرزندان او و همدستانش برای محاکمه به براتیسلاوا، پایتخت کنونی اسلواکی، منتقل شدند؛ اما با توجه به موقعیت ملکه، پادشاه درنهایت اعلام کرد که ملکه در دادسرای عمومی محاکمه نمی‌شود.
پادشاه بابیان اینکه دیگر نامی از کنتس در خاندان سلطنتی برده نشود وی را به حبس ابد در قلعه اکتیس محکوم کرد.
در اوت سال 1614 میلادی کنتس الیزابت درگذشت و در قلعه اکتیس به خاک سپرده شد و در سال 1617 بازمانده‌های جسد وی به املاک خانوادگی خاندان باثوری انتقال داده شد.
اما جالب‌توجه است که در نوامبر 1619 میلادی قبر ملکه توسط شورشیان شکافته شد و هیچ آثاری از جسد در آن یافت نشد. یک ماه پس‌ازآن تعدادی جسد دختر خالی از خون پیدا شد. آیا کنتس الیزابت واقعاً مرده بود؟


منبع:

http://www.cloob.com/CyberOnLineMarketingAndBusiness

امتیاز دهی به مقالهخون آشام واقعی ( ملکه خون آشام )
خون آشام واقعی ( ملکه خون آشام )
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره خون آشام واقعی ( ملکه خون آشام ) نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: خون ، آشام ، واقعی ، ملکه ، خون آشام ، خون آشام ، واقعی ، ( ملکه خون آشام ) ، خون آشام واقعی ، ( ملکه خون آشام ) colmab