كول مب
Skip Navigation Links
اشیاء فرا واقعی اثر کای سکی ماچی

اشیاء فرا واقعی اثر کای سکی ماچی

ویرایش: 1394/2/27
نویسنده: natal12

کاسه هایی فرا واقعی اثر کای سکی ماچی 9493

کاسه هایی فرا واقعی اثر کای سکی ماچی

کاسه هایی فرا واقعی اثر کای سکی ماچی

کاسه های  فراواقعی ساخته شده از اسکلت برگهای درخت  افرا و دیگر درختان جدیدترین اثر افزوده بر مجموعه کارهای زیبای هنرمند ژاپنی کای  سکی ماچی " Kay Sekimachi " است.در حالیکه این هنرمند بیشتر با کارهای ظریف بافندگی خود  مشهور است  کارهای جدید و ی شاهکارهایی خلق شده با برگهای درختان می باشند او این کاسه ها را با  استفاده از افزودن کاغذ کوزو به برگها و پوشش با  کرایلون وهمچنین رنگامیزی با آبرنگ خلق کرده است.

کی سکیماچی زندگی پر مشقتی داشته است با وجود آنکه   او در سال 1926درشهر کالیفرنیا بدنیا آمده بود در  طی جنگ جهانی دوم  همراه دیگر ژاپنیهای آمریکایی به کمپ توپاز واقع  در شهر   دلتا منتقل شد ولی  به هر ترتیب  او توانست در سال 1949 ازکالج هنر و صنایع دستی  کالیفرنیا فارغ التحصیل شود. او می گوید وقتی برای اولین بارهنرجویان را در حال بافتن دیدم روزبعد ازآن با استفاده ازتمامی اندوخته های خود دستگاه بافندگی خریدم با اینکه چیزی ازبافندگی نمی دانستم...
او ازچرخ بافندگی برای خلق اشیاء سه بعدی استفاده میکند.کارهای اولیه ی او سبدهای کوچک  بافته شده هستند.جعبه های بافته شده ی او یادآور هنر ژاپنی است .درآثاراو بافته ها با ظرافت خیره کننده ای نمایان میشوند.او همچنین آثاری ازبافته های کتانی دارد.
سکی ماچی کتب متنوعی در باره ی صنایع دستی نوشته است که بعضی از آنها را  با مشارکت همسرش باب ستاکسدل (  2003  -1913  )  که او نیز به عنوان یکی از هنرمندان خراط بنام درتاریخ  صنایع دستی آمریکا مطرح  می شود به چاپ رسانده است .  قرار است نمایشگاه مشترک  آثاراین دو هنرمند   با عنوان "در قلمرو طبیعت "در موزه ی بلویو آرت  واشنگتن  از تاریخ  3-م جولای تا 18 –اکتبر برگزار گردد.


شاکه ساروخانیانمنبع:

http://www.boredpanda.com/skeleton-leaf-bowls-kai-sekimachi/

امتیاز دهی به مقالهاشیاء فرا واقعی اثر کای سکی ماچی
اشیاء فرا واقعی اثر کای سکی ماچی
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره اشیاء فرا واقعی اثر کای سکی ماچی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: صنایع دستی ، کای سکس ماچی ، برگ درختان ، برگ ، هنرمند ، نمایشگاه ، کاسه های چوبی ، فرا واقعی