كول مب
3 کشته در تصادف خونین محور بهبهان به دهدشت

3 کشته در تصادف خونین محور بهبهان به دهدشت

ویرایش: 1394/2/26
نویسنده: amirmasoud
نسخه چاپيارسال به دوستان
سقوط پراید به زیر پل حادثه آفرید
3 کشته در تصادف خونین محور بهبهان به دهدشت

سقوط پراید به زیر پل در محور بهبهان به دهدشت سه سرنشین این خودرو را به کام مرگ فرستاد.

خبرگزاری فارس: 3 کشته در تصادف خونین محور بهبهان به دهدشت

به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، ساعتی قبل بر اثر وقوع یک فقره تصادف در محور حادثه‌خیز بهبهان به دهدشت سه سرنشین خودروی پراید جان باختند.

در این حادثه رانندگی که در 20 کیلومتری محور دهدشت به بهبهان به وقوع پیوست سقوط پراید به زیر پل منجر به کشته شدن سه نفر شد.

 راننده پراید قبل از رسیدن نیروهای امدادی به علت جراحات وارده جان باخت و دو نفر دیگر جهت مداوا توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان امام خمینی دهدشت منتقل شدند.

اما تلاش کادر پزشکی و درمانی بیمارستان برای نجات دو مصدوم بی‌نتیجه ماند و آمار کشته شدگان را به سه نفر رساند.

سرگرد عابدی پس از بررسی صحنه تصادف در بیان علت این حادثه خستگی و خواب آلودگی راننده را از عوامل عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه دانست و اظهار کرد: عدم نصب علائم ایمنی در این مسیر پر تردد و حادثه‌خیز در وقوع تصادف نقش داشته است.

رئیس پلیس راه کهگیلویه خواستار نصب علائم ایمنی از سوی اداره راه و شهرسازی در این محور شد و گفت: رانندگان لازم است موقع رانندگی با در نظر گرفتن سرعت مطمئنه به علائم و قوانین راهنمایی و رانندگی توجه ویژه داشته باشند.

به گزارش فارس سال گذشته در این محور چندین فقره تصادف رخ داده بود که از جمله این‌ها می‌توان به تصادف‌های مرگبار و مجزای خودروی لیفان با سه کشته و خودروی وانت با دو کشته اشاره کرد.منبع:

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940226000350

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره 3 کشته در تصادف خونین محور بهبهان به دهدشت نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: 3 کشته ، در تصادف ، خونین محور ، بهبهان به دهدشت سقوط پراید ، به زیر پل ، در محور بهبهان ، به دهدشت ، سه سرنشین ، این خودرو را ، به کام مرگ ، فرستاد.