كول مب
طولانی‌ترین پل معلق پیاده‌روی خاورمیانه افتتاح شد

طولانی‌ترین پل معلق پیاده‌روی خاورمیانه افتتاح شد

ویرایش: 1394/2/26
نویسنده: amirmasoud
همزمان با بعثت نبی مکرم اسلام
طولانی‌ترین پل معلق پیاده‌روی خاورمیانه افتتاح شد

همزمان با بعثت نبی مکرم اسلام و با حضور معاون رئیس جمهور پروژه طولانی‌ترین پل معلق پیاده‌روی خاورمیانه در شهرستان مشگین‌شهر به بهره‌برداری رسید.

خبرگزاری فارس: طولانی‌ترین پل معلق پیاده‌روی خاورمیانه افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، این پل معلق که در خطه زیبا و دل‌انگیز مشگین‌شهر و در پارک جنگلی در جنوب شرقی مشگین‌شهر بعد از ظهر امروز به بهره‌برداری رسید چشم‌انداز زیبا برای حضور گردشگران و مسافران فراهم کرده است.

محمدرضا جهانبانی رئیس هیئت مدیره گروه شرکت‌های تجارت نو ابرار در این مراسم گفت: فاز اول این پروژه امروز در حالی به بهره‌برداری می‌رسد که ما قرار است در قالب این مجموعه امکانات تفریحی، گردشگری، ورزشی و جذاب را برای حضور گردشگران فراهم خواهیم کرد.

وی افزود: منطقه نمونه گردشگری نور سبلان که بزرگترین پروژه گردشگری کشور و در مقیاس بین‌المللی است در سطح هزار و 300 هکتار زمین و در منطقه ییلاقی و خوش آب و هوای مشگین‌شهر واقع شده است.

جهانبانی بیان کرد: این مجموعه شامل پل معلق، متل ، تالار، سایت بالن سواری، کالسکه‌رانی، ایستگاه صنایع دستی، مانژ اسب سواری، رستوران گردان و ویلاهای کوهستانی به همراه تله‌کابین، زمین اسکیت، رستوران و دهکده سلامت است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، وی در پایان سخنان خود گفت: امیدواریم با بهره‌برداری از این مجموعه میزان حضور گردشگران در این منطقه افزایش یابد.منبع:

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940226000426

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره طولانی‌ترین پل معلق پیاده‌روی خاورمیانه افتتاح شد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: طولانی‌ترین ، پل معلق ، پیاده‌روی خاورمیانه ، همزمان ، با بعثت نبی مکرم ، اسلام و با حضور معاون رئیس جمهور پروژه ، طولانی‌ترین پل معلق پیاده‌روی خاورمیانه ، در شهرستان مشگین‌شهر ، به بهره‌برداری رسید.