كول مب
مزایده باشگاه پرسپولیس برنده نداشت

مزایده باشگاه پرسپولیس برنده نداشت

ویرایش: 1394/2/14
نویسنده: ali1368

تهران - ایرنا - مزایده باشگاه پرسپولیس هیچ برنده ای نداشت و مرحله بعدی مزایده دو باشگاه استقلال و پرسپولیس 29 اردیبهشت ماه برگزار می شود. به گزارش ایرنا، رئیس سازمان خصوصی سازی امروز در نشست مطبوعاتی گفت: وزیران امور اقتصاد و دارایی، ورزش و جوانان و دادگستری روز گذشته اهلیت خریداران باشگاه پرسپولیس را بررسی کردند.

علی اشرف پوری حسینی ادامه داد: هیات واگذاری گزارش این نشست و مدارک متقاضیان را بررسی کرد که نتیجه نهایی آن نبود برنده در این مزایده است.

مزایده سوم باشگاه پرسپولیس هفته گذشته برگزار شد و 2 پاکت در این مزایده برای این باشگاه باز شد که شرکت های استیل آذین ایرانیان و بهنام پیشروی کیش به عنوان متقاضیان خرید سهام باشگاه پرسپولیس در این مزایده شرکت کردند.

رئیس سازمان خصوصی سازی خاطرنشان کرد: هیچ کدام از این شرکت ها نتوانستند در این مزایده بر دیگری غلبه کنند و پرسپولیس باز هم فروخته نشد تا تکلیف این باشگاه نیز مانند استقلال به مزایده چهارم کشیده که روز 29 اردیبهشت برای چهارمین بار برگزار خواهد شد، کشیده شود.

وی افزود: شرکت بهنام پیشرو مبلغ اولیه را دیر واریز کرده و یکی از سه شرط لازم اهلیت نیز در خصوص استیل آذین ایرانیان ثابت نشد.


منبع:

http://www.irna.ir/fa/News/81594737/

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره مزایده باشگاه پرسپولیس برنده نداشت نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: پرسپولیس ، ایرنا ، مزایده ، سهام باشگاه ، ورزش ، جوانان ، استقلال