صفحه اصلیفروشندگانتبلیغاتبازاریابیفروشگاه تماس با مادرباره ماسایتهای ایرانیاخبار و مقالاتآگهی هاآگهی دهندگانتالار گفتگو

ترامپولین

962

وضعیت:
 
قیمت: 2,250,000 ریال
ترامپولین


ترامپولین
ترامپولین 1.20 متری


فواید پزشکی و روزشی ترامپولین

.1تقویت  قلب و عروق: پریدن بر روی ترامپولین ضربان قلب را افزایش می‌دهد و تمرینی عالی برای قلب، مغز و  ارگانهای مهم بدن است.

.2تمرینات عضلانی: تمرینی برای عضلات پا، شکم و پشت است که با استفاده چند دقیقه در روز تقویت عضلات را به خوبی قابل تشخیص است.

.3کاهش وزن: ترکیبی از ورزش قلبی عروقی و تقویت عضلات به کاهش وزن کمک می‌کند. همانطور که عضلات تقویت می‌شوند در افزایش متابولیسم که به سوزاندن چربی منجر می‌شود کمک می‌کند. با پریدن بر روی ترامپولین برای 10-15 در روزه، شاهد کاهش وزن خواهیم بود.

4-افزایش انعطاف‌پذیری:  پریدن بر روی ترامپولین با افزایش طول عضلات، تاندون و رباط ها آنها را تقویت کرده و منجر به بهبود انعطاف‌پذیری می‌شود

.5بهبود مفاصل، تاندون و رباط: با تقویت مفاصل، تاندون‌ها و رباط‌ها به کاهش احتمال ابتلا به برخی از انواع آرتروز و کاهش درد و بهبود ورم مفاصل کمک می‌کند.

.6توسعه قابلیت تعادل و هماهنگی: تعادل در ترامپولین بر خلاف تعادل بر روی هر چیز دیگری است. ترامپولین به طور مداوم در حال حرکت است و ورزشکاران با شناخت و فراگیری مرکز ثقل بدن، می آموزند چگونه تعادل خود را در همه حالات تعادل حفظ نمایند.

.7توسعه مهارت‌های حرکتی: مغز مجبور به عملکرد دو طرفه در هنگام پرش شده و  هر دو طرف مغز برای حفظ هماهنگی و تعادل بدن با هم کار  می کنند در نتیجه این مر، مهارت‌های حرکتی فرد افزایش می‌ یابد.

.8درمان بیماریهای کلیوی: استفاده منظم از ترامپولین به درمان بیماریهای کلوی مانند سنگ کلیه کمک میکند و پزشکان آن را به بیماران توصیه میکنند

.9درمان افسردگی: با استفاده از این دستگاه، با توجه به تحرک و فعالیت انجام شده، اندروفین ترشح شده در مغز منجر به نشاط و شادابی و درنتیجه کاهش علایم افسردگی مزمن میشود.

.10تقویت سیستم لنفاوی: سیستم لنفاوی بدن مسئولیت جمع آوری و دفع سموم بدن را بر عهده دارد. این سیستم فاقد عضله می باشد و برای فعالیت بهتر نیازمند تحرک بدن و تعریق است.ترامپولین با به تحرک دراوردن کلیه اجزای بدن این سیستم را تقویت میکند.

.11توسعه هماهنگی عصب و عضله: همواره از این دستگاه در فیزیوتراپی و حرکات اصلاحی برای سالمندان، ورزشکاران و کودکان کم توان استفاده میشود و به عنوان یکی از اثرگذارترین روش های درمانی در دنیا مورد استفاده قرار میگیر

.12درمان اوتیست و بیش فعالی: تحقیقات اخیر نشان داده استفاده از این وسیله در مراکز درمانی مربوط به کودکان اوتیست و بیشفعال اثرات مفید رفتاری و درمانی خوبی دارد.ترامپولین حرکات ایروبیک و سنگین را برای سنین بالا ممکن میسارد حال آنکه یک فرد 40 ساله به ندرت حرکات ایروبیک مانند طنابزدن و .. را میتواند انجام دهد.

http://www.clnk.ir/da


مشاهده سایر محصولات این فروشنده

ترامپولین
تاریخ ثبت: 1394/11/29    تاریخ به روزرسانی: 1394/11/29
قیمت: 2,250,000 ریال
بازديد: 987
فروشنده: هميشه بهار


سفارش محصول            سفارشی محصول به صورت تلفنی            سوال از فروشنده


کلمات کلیدی: ترامپولین ، پا ، شکم ، پشت ، تقویت قلب و عروق ، کاهش وزن ، افزایش انعطاف‌ پذیری عضلات ، بهبود ورم مفاصل ، تعادل و ایستائی بدن ، ایروبیک ، سنگین

اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین   اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک   اشتراک گذاری این مطلب در تویتر   اشتراک گذاری این مطلب در کلوب   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک   اشتراک گذاری این مطلب در یاهو   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان   ارسال این مطلب به ایمیل دوستان   محبوب کن - فیس نمانظرات شما

شما می توانید درباره مقاله فوق نظر دهید:

نام و نام خانوادگی:

متن تصویر مقابل